تکنولوژی زئولیت در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

قیمت ظرفشویی زئولیت دار 14 نفره بوش اصل

قیمت ظرفشویی زئولت دار 14 نفره بوش اصل در بانه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت جزو محبوب ترین ظرفشویی های شرکت بوش محسوب میشود.در زیر به توضیحات بیشتر این محصول میپردازیم:

قیمت ماشین لباسشویی 6 کیلو سامسونگ مدل B1253  و داکت اسپلیت ال جی در لوازم خانگی منصوری از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را خریداری نمایید.

تکنولوژی زئولیت در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

در ظرفشویی های جدید برند بوش، از تکنولوژی خاصی برای خشک‌کردن ظروف استفاده شده‌ است. در این محصولات با استفاده از ماده‌ای شیمیایی به نام زئولیت (Zeolite) کاری کرده‌اند که در عین حذف شدن المنت خشک‌کن، ظرف‌ها از درون دستگاه خیس بیرون نیایند.

زئولیت یک نوع سنگ معدنی است. بوش تنها برندی است که از زئولیت – به مقدار تقریبا ۱٫۲ کیلوگرم – در ماشین ظرفشویی های خود استفاده کرده است. ماشین ظرفشویی ها دو چرخه دارند، چرخه شستشو و چرخه خشک کردن ظورف. این چرخه باید یکبار انجام شود تا باعث کاهش مصرف انرژی شود. تکنولوژی زئولیت باعث می شود که آب تا دمای ۱۰۰ درجه سلسیوس یا ۲۱۲ درجه فاز نهایت گرم شود و این بخار آب باعث خشک شدن کامل ظروف می شود.

تکنولوژی زئولیت در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

 

مزیت های زئولیت

  • پس جذب رطوبت، گرمای شدیدی تولید می‌کند؛ گرمایی که برای جوشاندن آب کافی است! این گرما باعث می‌شود درون ظرف‌شویی به‌شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود.
  • با استفاده از زئولیت، استفاده از انرژی الکتریکی برای خشک‌کردن حذف می‌شود و نتیجه‌ی دلخواه حاصل می‌شود.
  • خوبی زئولیت در این است که یک ماده‌ی مصرفی نیست و می‌تواند هزاران بار این کار را انجام دهد و نیاز به تعویض یا تهیه‌ی مجدد آن نیست. همچنین داکت اسپلیت ال جی 24000 به همراه ماشین لباسشویی به فناوری های پیشرفته مجهز شده است.

تکنولوژی زئولیت در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید