ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی جدید

قیمت ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی جدید

قیمت جدیدترین مدل از ماشین های لباسشویی ال جی ساخت کره با داشتن 1400 دور و 1600 دور در ثانیه برای خشک کردن لباس ها نیاز اساسی هر یک از خریداران می باشد مه شما می توانید با خرید یکی از ماشین های لباسشویی ال جی 8 کیلویی تمام لباس ها و پتو ها رو شستشو بدهید. قیمت ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم و داکت اسپلیت ایران رادیاتور 36000 در وب سایت ما از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را خریداری نمایید.
ماشین های لباسشویی ال جی با گذشت چندین سال متدوال از عرضه آن در بازار جهانی روز به روز اقدام به تولید محصولات باکیفیت عالی و بی نظیری نموده است که نیاز هر مصرف کننده واقعی رو برطرف نموده است.

ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش مدل WAW324DE | 324، به صورت ماندگار توسط برند بوش و داکت اسپلیت گرین هم از برندی معتبر ساخت و راهی بازار گردیده است.

در جدیدترین مدل های خود با تکنولوژی های جدید همچون اتو و بخارشور دار نمودن و برنامه های متنوع و تشخیص رنگ و جنس پارچه به حداقل آسیب به پارچه را نموده است که اکثر خانواده های با جمعیت متوسط برای خرید به ماشین های لباسشویی 8 کیلویی اقدام می کنند که شما عزیزان می توانید برای دریفات قیمت و شرایط دیگه با مدیران شرکت فروش در تماس باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس رضایی

راه هاي ارتباطي:

مدير فروش: 09186614979
پاسخگويي تلگرام: Danarezae@
کانال تلگرام: Mlebasshoei@
تلفن ثابت: 08736212638