قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV با بهترین کیفیت در لوازم خانگی منصوری به صورت اینترنتی و حضوری میتوانید خریداری کنید. لباسشویی هیتاچی با ظرفیت نسبتا بالایی که دارد برای خانواده های متوسط به بالا بسیار متناسب است. در زیر به توضیحات بیشتر این محصول میپردازیم:

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV

آشنایی با ماشین لباسشویی هیتاچی مدل BD-W80XWV

ماشین لباسشویی هیتاچی مدل BD-W80XWV از بروزترین امکانات بهرمند است و با دیزاین زیبای که دارد می توانید آن را در هر جایی از آشپزخانه قرار دهید. این مدل لباسشویی همراه با ظرفیت 8 کیلویی آن می تواند از پس شستشوی لباس های خانواده های پر جمعیت به راحتی بر بیاید. موتور اینورتر Direct Drive داوم، طول عمر و از همه مهمتری لرزش بسیار پایین لباسشویی را تضمین می کند.
صفحه نمایش لباسشویی هیتاچی همراه با دکمه های عملیاتی آن انواع برنامه های شستشو را در اختیار می گذارد. تعداد 16 برنامه مختلف شستشو برای لباسشویی هیتاچی در نظر گرفته شده اند که از میان آنها می توان به برنامه کاربردی پیش شستشو اشاره کرد.
همچنین لباسشویی هیتاچی قابلیت تمیز کردن خودکار درام آن را دارد. درام لباسشویی هیتاچی در هر دقیقه 1400 دور می چرخد که در پایان کار شاهد لباس هایی کاملاً تمیز و آراسته خواهید بود. از دیگر امکانات خوب و کاربردی لباسشویی هیتاچی سنسور کنترل سه بعدی شستشو و قابلیت ذخیره برنامه می باشند.

نکات کلیدی:

  • ظرفیت درام 8 کیلویی
  • سرعت چرخش درام  1400 دور در دقیقه
  •  اینورتر Smart Direct Drive
  •  برنامه شروع با تاخیر و پیش شستشو
  • قفل کودک
  • سیستم عیب یاب هوشمند
  • صفحه نمایش LED
  •  کنترل لرزش دوگانه
  •  کنترل سه بعدی شستشو

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV

موتور اینورتر Smart Direct Drive

ماشین لباسشویی هیتاچی دارای موتور اینورتر Smart Direct Drive مجهز می باشد با انرژی بسیار بالایی از راندمان بالایی را ارائه می دهد. همچنین میزان نویز و سر و صدا به لطف این نوع کمپرسور بسیار کاهش یافته شده و انرژی بسیار کمتری نیز نسبت به دیگر موتورها به هدر می دهد.
صدای لباس شویی هیتاچی به دلیل حذف برس در موتور آن بوده که با اصطکاک کمتری صدای کمتری نیز تولید می کند. طول عمر بالای این موتور اینورتر Smart Direct Drive نیز یکی دیگر از دلایلی دیگری می باشد.

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV ویژگی های لباسشویی هیتاچی

ماشین لباسشویی دارای سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه این لباسشویی با حرکت کاملاً سریعی در هر دقیقه 1400دور درام لباسشویی را به گردش در می آورد. موتور اینورتر Direct Drive نیز به نوبه خود تاثیر زیادی بر روی عملکرد هر چه مناسب تر لباسشویی دارد چرا که این نوع موتور یکی از بهترین نوع کمپرسورهایی می باشد که با کارایی بسیار خوب، عملکرد مناسب، کاهش میزان صدا و همچنین صرفه جویی در انرژی عمل می کند. درام لباسشویی هیتاچی قابلیت تمیز شدن آن به صورت خودکار را داراست.
برنامه شستشوی سریع نیز کاری می کند تا مدت زمان کارایی لباسشویی بسیار کاهش یابد. این برنامه برای مواقعی که می خواهید لباسشویی در کوتاه ترین زمان ممکن کار خود ر به پایان برساند بهترین گزینه می باشد. سیستم تشخیص بار یک راه عالی برای تشخیص میزان لباس های کثیف می باشد. به صورتیکه با این سیستم می توانید مدیریت بسیار بهتری بر روی آب و مواد شوینده اتلافی داشته باشید.

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی هیتاچی مدل BD-W80XWV

مشخصات فنی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید