لباسشویی ضد چروک

ماشین لباسشویی ضد چروک سامسونگ قیمت ارزان

ماشین لباسشویی ضد چروک سامسونگ w3050 توانسته با پیشرفته ترین تکنولوژی و روش های جدید، کیفیت شست و شو را بالا ببرد. این ماشین لباسشویی ضد چروک دارای سیستم بخارشوی می باشد. این محصول را با قیمتی ارزان در نمونه های 6 الی 16 کیلویی از سایت اینترنتی مای لباسشویی خریداری کنید.
شستن دستی لباس ها اما بدون استفاده از دست. امروزه ماشین های لباسشویی توانسته کار خانوم های خانه دار را بسیار راحت تر نماید. شما با داشتن یک ماشین لباسشویی هم از شستن دستی خلاص شده هم به امور روزمره بیشتری می رسید. مارک سامسونگ در تولید این محصولات بسیار خلاق و مدرن عمل کرده و نیاز روز مرم را بر طرف نمونده است.

تکنولوژی ضد چروک چگونه کار می کند؟

در جدیدترین مدل لباسشویی سامسونگ با توان موتور 1600 دور در دقیقه و استفاده از سیستم بخارشوی باعث هر چه خشک تر شدن و چروک نشدن لباس ها می شود. همچنین این فناوری هرگونه میکروب و باکتری را از بین می برد و این یکی دیگر از مزایای استفاده از ماشین لباسشویی ضد چروک سامسونگ می باشد. در این تکنولوژی از استاندارد های جدیدی پیروی میشود تا آسیب کمتری به الیاف لباس ها وارد شود و در عین حال با ثبات بیشتر دستگاه، باعث کاهش چروک آن ها خواهد شد.

لباسشویی ضد چروک

الگو گرفتن از 6 حرکت شست و شوی دستی

  • پیچاندن
  • تاباندن
  • آبکشی
  • پله ای
  • غلتاندن
  • ساییدن

لباسشویی ضد چروک سامسونگ

موتور بدون تسمه ماشین لباسشویی ضد چروک

در این مدل لباسشویی با حذف تسمه از بخش فنی آن، باعث کاهش لرزش و سر وصدای این دستگاه در هنگام شست و شو شده است. تصویر A تسمه ای و تصویر B غیر تسمه ای می باشد.

 ماشین لباسشویی ضد چروکهمانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید در این مدل تسمه حذف شده و فقط، دیگ، موتور و پولی باقی مانده و از چرخش الکتریکی استفاده شده است. این سیستم در مصرف برق نیز صرفه جویی خواهد کرد. مدلی تمام و کمال و مناسب برای منازل شما. این محصول را با قیمتی ارزان و باور نکردنی خریداری کنید. جهت مشاوره و دریافت لیست قیمت ها با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید